Strona główna

Media

O zespole

studio

Kontakt

Comers Band
Zespół tworzą artyści, których pasją jest muzyka. Z tym się urodziliśmy i to rozwijamy od dziecka. Mamy wieloletnie doświadczenie z różnymi zespołami począwszy od kapel ludowych, przez orkiestry dęte wojskowe, strażackie, po zespół muzyczny na każdą radosną okazję. Każdy z nas na co dzień zajmuje się czymś innym, pracuje w innym zawodzie nie mającym nic wspólnego z muzyką. Pewnie z tego również powodu muzykowanie sprawia nam więcej radości, niż gdyby to była nasza praca na co dzień. W naszym składzie usłyszycie na żywo m.in.: brzmienie gitary, akordeonu, klarnetu, saksofonu, trąbki, wszystko ze smakiem. Atutem zespołu Comers Band jest wysokiej jakości nagłośnienie oraz to , że wszyscy jego członkowie śpiewają tworząc przy tym piękną harmonię. Każdą imprezę w której bierzemy udział wypełniamy pozytywną energią. Comers Band to wybór wspaniałej atmosfery, pięknych wspomnień i niezapomnianych wrażeń od samego początku imprezy do samego końca. W repertuarze weselnym znajdziecie standardy polskiej i zagranicznej muzyki tanecznej. Jesteśmy pod tym względem elastyczni obserwujemy przy jakiej muzyce goście lubią się bawić. Widzimy każdego gościa zarówno tego najmłodszego dla którego mamy kilka utworów, jak i najstarszego dla którego również znajdziemy kilka standardów z dawnych lat. Nie ma wesela bez wspaniałej polskiej biesiady, dlatego bardzo chętnie gramy i śpiewamy wspólnie z gośćmi najpopularniejsze utwory biesiadne, podtrzymując tradycje polskiego wesela. Każdy będzie usatysfakcjonowany. W przypadku zabaw tanecznych przy okazji innych imprez okolicznościowych dostosowujemy się do bieżących potrzeb. Na sukces zespołu składa się zaangażowanie wszystkich członków, dbałość o szczegóły i pozytywne nastawienie. Nasz sukces przekłada się na sukces Twojej imprezy. Serdecznie zapraszamy do współpracy Magda, Krzysztof, Artur, Jerzy i Kuba

Najczęściej zadawane pytania.

Skąd jesteście ?
Siedziba zespołu znajduje się w Sarzynie. Członkowie zespołu pochodzą z Niska, Sarzyny, Rzeszowa i Jeżowego.
Jak daleko gracie ?
Gramy w promieniu 200 km. Jednak w dzisiejszych czasach odległość stanowi coraz mniejszy problem, wiec dojedziemy gdzie będzie potrzeba. 
Co składa się na cenę ?
Na cenę składa się występ zespołu, obsługa techniczna (nagłośnienie, przewody, światła, muzyka w przerwach), transport nas i sprzętu oraz nocleg jeśli mamy do pokonania trasę powyżej 200 km. 
Czy zespół gra Disco-Polo ?
Jeśli Włosi nie wstydzą się Italo-Disco, Niemcy nie wstydzą się swojego disco i tak poszczególni nasi sąsiedzi to dlaczego my mamy się wstydzić swojego Disco-Polo. Oczywiście nie gramy wszystkich utworów ponieważ nie na każdej imprezie wypada grać pewne utwory, ale tej najbardziej popularne łącznie z nowościami gramy. 
Jak długie są bloki muzyczne i przerwy ?
W przypadku wesel dogadujemy się z kuchnią i obsługą. Tak ustalamy długości bloków, aby nie przeszkadzać kuchni w wydawaniu posiłków oraz gościom w spokojnym konsumowaniu. Z tego względu niektóre bloki trwają 60 minut inne 30 minut, jednak średnio to 45 minut. Przerwy około 10 do 15 minut, dłuższe jedynie w momencie wydawania przez kuchnię posiłków.  
Czy w przerwach zespół włącza muzykę?
Tak, włączamy przyjemna klimatyczna muzykę. 
Czy prowadzicie oczepiny i zabawy ?
Rodzaj zabaw i ich ilość ustalamy indywidualnie z klientem.